Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Resorti më i mirë, vetëm 5 minuta larg

Lehtë për tu gjetur, vështirë për tu harruar

Zbuloni resortin tonë

Restoranti dhe bariMirësevini në restorant

Salla e restorantit me nje arkitekture teper klasike dhe me nje oxhak te madh funksional permban nje kapacitet prej 150 personash ku menuja e restorantit eshte (a la carte). Te ne do te gjeni shije dhe gusto shqiptare dhe europiane. Ju mund te prenotoni edhe per festa te ndryshme sic jane festat e fundvitit apo ditelindje, fejesa etj.
Njihuni me menun

 

Summer Grill

 


Menu self service Provoni specialitetet tona

 • Pace koke

  180L
 • Pace këmbe

  180L
 • Pace plenci

  150L
 • Tasqebap

  200L
 • Fasule me pasterma Kosove

  200L
 • Pilaf

  80L

Më shumë

Evente

Darka pune

Darka pune


Organizim darkash pune Kur vjen momen…

Promovime

Promovime


Organizim promovimesh  te ndryshme Pa…

Dasma

Dasma


Vendi ideal Palma Nova Resort është v…

Datëlindje

Datëlindje


Datëlindja juaj perfekte Nga organizi…

Më shumë detaje

Self service

Moteli i Self-Service gjendet në autostradën Tirane - Elbasan,
për të mirëpritur udhëtarët që kanë nevojë të pushojnë dhe të flenë përpara se të rifillojnë udhëtimin.
Ofron Wifi pa pagesë, 24h recepsion si dhe restorantin Self-Service.
Secila nga dhomat është e pajisur me telefon, televizor me kanale kabllor, gjithashtu tualet dhe dush.
Mëngjesi serviret çdo mëngjes në ambjentet e Self-Service. Parkimi është pa pagesë.

Ku ndodhemiNa kontaktoni tani!

 

Forma e kontaktit

Informacione

Nr. Tel: +355 68 500 8000
Nr. Informacioni: +355 67 61 55 555
e-mail: info@palmanovaresort
Website: palmanovaresort.com

Adresa

Palmanova Resort
Adresa: Autostrada e re Tiranë - Elbasan, km 6

NA NDIQNI: