Darka pune

Kapacitet prej 150 personash

Salla e restorantit me nje arkitekture teper klasike dhe me nje oxhak te madh funksional permban nje kapacitet prej 150 personash ku menuja e restorantit eshte (a la carte).

 

Gallery Thumb II

Gatime tradicionale dhe te huaja

Te ne do te gjeni shije dhe gusto shqiptare dhe europiane.

Prenotoni per festa

Ju mund te prenotoni edhe per festa te ndryshme sic jane festat e fundvitit apo ditelindje, fejesa etj.


Gallery Thumb IV

Gatime te fresketa

Kur vjen momenti për të zgjedhur një restorant të përshtatshëm për darka pune, reputacioni i restorantit është po aq i rëndësishëm sa dhe servirja e një vakti me yje.


Gallery Thumb V

Ambjent i kendshme

Ambjente te rehatshme per te gjithe ju  qe vizitoni Palmanova resort 

Gallery Thumb VI

Staf i kualifikuar

Palmanova resort perbehet nga nje staf i kualifikuar punonjesish 

Gallery Thumb VII

Galeria e fotove