Darka pune

Dasma verore

Resorti yne ndryshe nga te tjeret ju ofron nje organizim cilesor si dhe mundesine per te shijuar dasmen tuaj edhe ne ambjent te jashtem gjate veres ku dasmoret do te jene te ulur rreth e qark pishines sone verore.

 

Piste vallezimi

Ne pamjen ballore ne kemi ndertuar nje skene ku cifti dhe pjesemarresit mund te kercejne lirisht.

Piste vallezimi

Kjo skene i perngjan koherave te lashta ilire. Kapaciteti ne pishinen e madhe arrin deri ne 500 persona.


Pishina

Nese deshironi nje ambient me te vogel mund te organizojme pishinen e vogel, ku kapaciteti i pjesemarresve arrin ne deri ne 150 persona.

Kapacitet 270 persona

Dasma dimerore Salla e dasmave ka nje siperfaqe rreth 600m katrore me kapacitet per 270 persona.

DJ dhe orkester

Kjo salle eshte e ndertuar posacerisht vetem per dasma ku podiumi i ciftit dhe vendi i orkestres apo Dj i japin nje harmoni dhe rendesi te vecante mbremjes ne te cilen ky eveniment do te mbahet mend perhere, pasi kjo eshte nje dite e vecante ne jeten tuaj. Ndryshe nga te tjeret tek ne, ne sallen e mbyllur te dasmave ne ju ofrojme arredimin falas! Ju mirepresim!

 

Galeria e fotove