Darka pune

Hotel  Palmanova

Hoteli yne perbehet nga 8 apartamente familjare dhe 2 vila suita teper luksoze.

 

hotel palmanova

Akomodim te ne

Akomodimi juaj tek ne do te shoqerohet me zjarrin e ndezur te oxhakut funksional qe hoteli yne ju ofron ne cdo apartament

sherbim cilesor

Apartamente luksoze

Apartamentet jane 1+1+tualet+ballkon ku peisazhi ju ofron bukurite e kodrinave te gjelbra te Berzhites.


apartamente luksoze
sauna dhe hidromasazh

Kushte komode

Ne cdo tualet ju pret nje gabine dushi me sauna dhe hidromasazh. Hoteli yne ofron gjithashtu Internet Wireless, oxhak, paradhome(dhome ndenje), Cable TV, kondicioner.

Rezervoni