Oferta

Palmanova Resort këtë sezon dimëror vjen me një ofertë të re

Oferte Dimerore

PalmaNova Resort sjell oferten me te re pergjate gjithe sezonit dimeror dedikuar klienteve tane.
Akomodim ne Vilat Suite per nje nate prane zjarrit te oxhakut
Dekorim i personalizuar me qirinj dhe petale trendafili i Suites
Darke Romantike brenda ne suite me mundesi perzgjedhjeje te njeres prej kater menuve te peshkut ose mishit
Room Service 24 ore
Mengjesi ne gjelberimin qe rrethon Resortin

Cmimi 70 € cifti per nje nate

Për rezervime kontaktoni:

Nr. Tel: +355 68 500 8000
Nr. Informacioni: +355 67 61 55 555
e-mail: info@palmanovaresort