palmanova suita

Suita ne Palmanova Resort

Suitat brenda kane dy ambjente te hapura me njera-tjetren

 

ambjente te rehatshme

Krevati i hekurt matrimonial qe ndodhet nen traret e medhenj prej druri ju shoqeron nga njera ane zjarri i ndezur i oxhakut prej guri, dhe nga ana tjeter xhakuzi i madh me hidromasazh per dy persona.

xhakuzi me hidromasazh

krevat i hekurt matrimonial
ambjente te rehatshme

Suita ne Palmanova Resort

Ambjente te rehateshme per te gjithe ju qe prenotoni. Ne suita ofrohet gjithashtu Internet Wireless, oxhak, paradhome (dhome ndenje), Cable TV, kondicioner.

Rezervoni