Menuself service

Steaks menu

 

Pace Koke180L
Pace Kembe180L
Pace Plenci150L
Tasqebap200L
Xaxiq100L
Supe Pule120L
Supe Perime120L
Sallate Patellxhan100L
Sallate Greke100L
Perime te Ziera100L
Sallate me Lakera100L
Sufle me Brokoli200L
Makarona me Gjalp150L
Spinaq Burani160L
Kim me Qepe150L
Japrak me laker160L
Lazania300L
Pastice Tradicionale Shqiptare150L
Musaka300L
Bombice (1Cope)300L
Shishkebap (1cope)250L
Qofte me Susam (4cope)250L

 

Pilaf80L
Pilaf Turk120L
Kos100L
Djath I Bardhe Dele120L
Tarator100L
Makarona Bolonjez200L
Speca te mbushura me mish250L
Patellxhan te mbushura me mish250L
Patellxhan Role me mish te grire300L
Patellxhan Paputsakia250L
Patate Furre me mish pule250L
Turli me mish vici250L
Tave Kosi me qingj300L
Bamje furre me mish vici300L
Qofte me kungull150L
Pllaqi me Suxhuk Kosove280L
Qofte me salce dhe piper (shoqeruar me makarona/pilaf)300L
Fileto Pule 3 Color(shoqeruar me pilaf300L
Pule me salce aziatike (shoqeruar me pilaf)300L
Golden Blue 300L
Qofte Prizreni (3 Cope)250L
Piskavice (1cope)250L

Prodhime deti

Makarona me oktapod300L
Acuke Furre me domate300L
Sepie me spinaq250L
Kallamar me salce domate250L

Byrek

Byrek me mish pule150L
Byrek me Spiaq120L
Byrek me Presh120L
Byrek me domate120L

Embelsira

Sultiash100L
Krem Karamel100L
Ravani me arra…(kardhiopita)150L
Galaktobureka150L
Cheese Cake150L
Qumeshture100L
Trelece100L