Self service

Self Service Palmanova

Motel - SelfService - Palma Nova

Moteli i Self-Service gjendet në autostradën Tirane - Elbasan, për të mirëpritur udhëtarët që kanë nevojë të pushojnë dhe të flenë përpara se të rifillojnë udhëtimin. Ofron Wifi pa pagesë, 24h recepsion si dhe restorantin Self-Service. Secila nga dhomat është e pajisur me telefon, televizor me kanale kabllor, gjithashtu tualet dhe dush. Mëngjesi serviret çdo mëngjes në ambjentet e Self-Service. Parkimi është pa pagesë.

 


Self Service Palmanova

Autogrill - SelfService - Palma Nova

Provoni specialitet tona , për më shumë njihuni me menun që ne ju ofrojmë :

 

Më shumë

Rezervoni