Me shume Pishine per te rritur dhe femije Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Superpark lodrash Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Vetsherbim Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Specialitet tradicionale
dhe mesdhetare
Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2
Me shume Evente Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Oferta dimerore Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Restorant A la Carte Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Hotel Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2 Me shume Vila Suita Asset 2 Asset 2 Asset 2 Asset 2
Guests
Ages 16+
Ages 4 - 16

PALMA NOVA RESORT

Dhomat e hotelit prane pishines ofrojne komoditet maksimal per klientet pasi kane te gjitha kushtet me moderne per nje qendrim sa me te rehatshem ne hotel.Te dizenjuara me kujdes duke I dhene rendesi cdo detaji dhe te ndertuara ne formen e nje apartamenti prane pishines,gjate veres ato sjellin freskine prane jush ndersa gjate dimrit oxhaku ne dhome krijon atmosfere te ngrohte.

OUR FAVORITE ROOMS

Check out now our best rooms

€67 / night
VILAT SUITE
€67 / night
DELUXE DOUBLE ROOM
€35 / night
STANDART DOUBLE ROOM
€35 / night
STANDART TWIN ROOM
€60 / night
COMFORT TRIPLE ROOM
Restorant

Restorant

Restoranti i resortit me arkitekture antike klasike te nderthurur midis gureve dhe trareve te medhenj suedez...

Pishina

Pishina

Resorti yne ju ofron 2 pishina verore,te dedikuara per te rritur me permasa olimpike 500 m2...

Hotel

Hotel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet.

Evente

Evente

alla e dasmave me siperfaqe prej 600 m2 ka nje kapacitet prej 250 personash...