HOTEL

HOTELI PRANE PISHINES.

Dhomat e hotelit prane pishines ofrojne komoditet maksimal per klientet pasi kane te gjitha kushtet me moderne per nje qendrim sa me te rehatshem ne hotel.Te dizenjuara me kujdes duke I dhene rendesi cdo detaji dhe te ndertuara ne formen e nje apartamenti prane pishines,gjate veres ato sjellin freskine prane jush ndersa gjate dimrit oxhaku ne dhome krijon atmosfere te ngrohte.

-Frigorifer
-Ngrohje tualeti me system qendror
-Set i Plote peshqiresh-Pastrim Ditor i plote i apartamentit
-Divan
-Tavoline ngrenie per 2 persona
-Sherbim Bar dhe Restoranti ne Apartament 24 ore
-Lavanteri
-Security 24 ore
-Perdorim i 2 pishinave verore 24 ore

-Smart TV
-Free Wi Fi
-Parking
-Telefon
-Set i personalizuar i perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi, Furce dhembesh, Kolinoz, kreher, shapka etj,)
-Tharese flokesh-Dekorim i personalizuar per mbremje romantike
-Parket
-Oxhak funksional
-Ambazhur