COMFORT TRIPLE ROOM

€60 / per night
COMFORT TRIPLE ROOM
Max. Guests
2 Adults / 1 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Area

Dhomat me 3 krevat tek kane hapsire te bollshme,ideale per cdokend,familjaret qe qendrojne ne Tirane dhe e ndajne dhomen bashke,ose per shoqerine dhe koleget te cilet kane nevoje per rehati dhe prakticitet. 3 krevat tek ose mundesi pershtatje ne 1 krevat tek dhe 1 dopio Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhe …

Room Services

Hair Dryer
Widescreen TV
Air Conditioner
Breakfast
Wi-Fi
Free-to-use Smartphone