DELUXE DOUBLE ROOM

€67 / per night
DELUXE DOUBLE ROOM
Max. Guests
2 Adults / 0 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Area

Secila nga 8 dhomat Deluxe ne hotelin tone ofron nje dekor plot shije dhe elegance, te kuruara deri ne detaje. Oxhaku ne dhome do ta beje te paharrueshme qendrimin tuaj ne hotel. Smart TV Free Wi Fi Parking Telefon AC Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi, Furce dhembesh, Kolinoz, kreher,shapka etj,) Tharese flokesh Dekorim I personalizuar per mbremje romantike…

Room Services

Wi-Fi
Breakfast
Hair Dryer
Widescreen TV
Air Conditioner
Mini Bar