STANDART DOUBLE ROOM

€35 / per night
STANDART DOUBLE ROOM
Max. Guests
2 Adults / 0 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Area

Hotel palmanova ofron dhoma me krevat mbreteror,perfekte per te kaluar momente te dashura me njeriun e zemres Krevat dopio Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) Ambazhur Set I Plote peshqiresh Sherbim Bar ne dhome 24 ore Lavanteri Security 24 ore Parking …

Room Services

Breakfast
Widescreen TV
Hair Dryer
Air Conditioner
Free-to-use Smartphone