STANDART TWIN ROOM

€35 / per night
STANDART TWIN ROOM
Max. Guests
2 Adults / 0 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Area

Dhomat me 2 krevat tek jane zgjedhja ideale per klientet te cilet vijne ne Tirane per biznes sepse pervec clodhjes pas nje dite te ngarkuar ne pune ne ofrojme dhe free Wi FI,ideale per qendruar i lidhur me punen dhe per te kontrolluar email vazhdimisht. 2 krevate Tek Telefon Smart Tv Free Wi fi Tharese flokesh AC-Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembes …

Room Services

Breakfast
Hair Dryer
Widescreen TV
Air Conditioner
Wi-Fi
Mini Bar
Free-to-use Smartphone