VILAT SUITE

€67 / per night
Max. Guests
2 Adults / 0 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Area
50 m²

Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientetSmart TV Free Wi Fi Parking privat prane Viles AC Telefon Set I personalizuar I perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,) Tharese flokesh…

Room Services

Wi-Fi
Hair Dryer
Breakfast
Mini Bar
Free-to-use Smartphone
Widescreen TV
Air Conditioner