Vila Suita

Te vendosuara ne mes te gjelberimit te resortit ne pjesen e kopeshtit te luleve 2 shtepizat me nje siperfaqe prej 50m2 ,te ndertuara vetem me dru dhe gure ofrojne privatesi dhe komoditet maksimal per klientet.
Smart TV, Free Wi Fi, Parking, Telefon, Set i personalizuar i perkujdesjes intime(Shampo koke dhe trupi,Furce dhembesh,Kolinoz,kreher,shapka etj,), Tharese flokesh, Dekorim i personalizuar per mbremje romantike, Parket, Oxhak funksional, Ambazhur, Frigorifer, Ngrohje tualeti me system qendror, Set i Plote peshqiresh, Pastrim Ditor i plote i apartamentit, Divan, Tavoline ngrenie per 2 persona, Sherbim Bar dhe Restoranti ne Apartament 24 ore, Lavanteri, Security 24 ore, Perdorim i 2 pishinave verore 24 ore